Acura готує «заряджені» новинки і компактний седан

До 2022 року японська марка збирається презентувати MDX Type S і седан Type S.

Відносини між автовиробниками і автосалонами, безумовно, можуть бути ненависними. Як приклад можна привести витік відео, розміщений на форумах AcuraZine, призначених тільки для дилерських цілей. Ролик розкрив деяку цікаву інформацію про майбутнє Acura, включаючи кілька примітних доповнень в лінійці.

У відео можна знайти підтвердження нового MDX Type-S. Це не дивно — майже рік тому ми бачили замаскований прототип з агресивним набором шин і здвоєними патрубками ззаду. Нинішній MDX не пропонує нічого подібного, і в зв’язку з тим, що в минулому році автовиробник відправив 400-сильний MDX Sport Hybrid в гору на Пайкс-Пік, очевидно, Acura прагне отримати додаткові продажі позашляховиків з більш спортивним духом.

На жаль, презентація дилера не містить додаткової інформації про більш гарячий MDX. Однак зображення, що просочилися минулого року, говорять нам про те, як може виглядати новий MDX, а шпигунські джерела вказують на V6 з подвійним турбонаддувом. Чи буде це версія нинішнього 3,5-літрового двигуна або збільшеного 3,0-літрового двигуна, що входить в новий TLX Type S, ще невідомо, але ми робимо ставки на 3,0 літровий варіант.

Якщо позашляховики вам не до смаку, для вас стане хорошою новиною нова версія Type S. На скріншоті з презентації дилера показаний безіменний компактний седан, який буде випущений до 2022 року. Тут цікаво те, що він, очевидно, не буде нинішнім невеликим седаном марки ILX. Якщо Acura не зробить тут якийсь хитрий неправильний напрямок, ILX буде знятий до 2022 модельного року, а цей новий седан займе його місце.

Природно, форуми AcuraZine повні спекуляцій про повернення Integra, але це не вписується в нинішню структуру компанії. З іншого боку, Escalade живе в морі буквено-цифрових позначень Cadillac, і Lincoln вважав за доцільне відродити Continental. Іншими словами, все можливо.

Якщо пропущена презентація є реальною угодою, мета Acura на найближчі пару років полягає в тому, щоб річний обсяг продажів перевищив 200000 одиниць. Знаючи про продажі позашляховиків, модернізація MDX з високопродуктивним Type S повинна допомогти в цьому. Що стосується цього загадкового седана Type S, якщо Integra дійсно повернеться, це може надихнути молодих покупців на Acura.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти