Сторінка рубрики

Infiniti

Infiniti – це люксовий бренд японського автовиробника Nissan Motor Co. Марка була заснована у 1989 році, щоб доповнити серійні моделі прогресивними технологіями та розкішними функціями. Тому більшість седанів, купе й позашляховиків мають прямі аналоги в лінійці Nissan. Попри зростання продажів, бренд довгий час поступався популярністю Lexus та Acura. Ситуація змінилася у 2003 році. Запуск середньорозмірного G35 на платформі Nissan 350Z дав новий імпульс та довгоочікувану індивідуальність люксовій марці.
Протягом усієї своєї історії компанія грала провідну роль у просуванні нових технологій. Автомобіль Infiniti вперше отримав програмне забезпечення для розпізнавання голосу ще у 2002 році, а технологію моніторингу сліпих зон – у 2010. Тому кожну модель прикрашає логотип у вигляді сріблястого кола із двома лініями всередині, спрямованими до небокраю. Емблема символізує концепцію виходу за обрій та дух бренду, що розсуває кордони автомобільного виробництва.

Інноваційні характеристики та комфорт преміумкласу

Відзначений нагородами за безпеку й продуктивність модельний ряд пропонує насолоду від поїздок на працьовитих і розкішних авто. Для ідентифікації моделей бренд використовує літери “Q” та “QX”. Основу лінійки складають чотири седани й купе Q50, Q70, Q70L, Q60, а також чотири позашляховики – QX30, QX50, QX60, QX80. Кожна машина дозволяє відчувати зв’язок із дорогою та насолоду від упевненого водіння на високій швидкості. Незабутній, ретельно продуманий дизайн відрізняється:

  • агресивними світлодіодними фарами;
  • культовими ґратами з подвійною аркою;
  • майстерним використанням найкращих декоративних матеріалів;
  • панорамним люком, що активується рухом.

Бренд, який нещодавно відзначив 30-річчя, робить ставку на електрифікацію та інновації. Чого очікувати від Інфініті у 2022 році знає редакція “Твоя машина”. На сайті публікуються новини, інформація про комплектації, фото та відео тест-драйвів найновіших автомобілів люксової марки.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти