Сторінка рубрики

Lexus

Lexus – бренд преміальних авто японської корпорації Toyota Motor. Марка виникла у 1983 році, коли конкуренти Nissan та Honda розробили свої люксові лінійки Infiniti та Acura. Ідея створити найкращий у світі автомобіль завершилася появою розкішного повнорозмірного седана LS 400. Сьогодні бренд, відомий колись лише завдяки експорту до США, проводить успішні продажі у 80 країнах світу.
Візуальна історія марки розпочалася у 1988 році. Відтоді логотип лишається майже незміненим і має вигляд виділеною курсивом літери «L» в овальній рамці. Овал символізує гармонію та досконалість – ключові цінності бренду. Стилізована літера «L» з плавними лініями нестандартного курсиву відбиває елегантність та витонченість лакшері виробника. Сріблясто-сіра колірна гама надає емблемі динаміки та підкреслює потужність японської марки.

Останні оновлення

Лексус робить ставку на популярність позашляховиків, однак не відмовляється від наміру  запропонувати цілу низку «підігрітих» седанів, купе й кабріолетів. Відсутність у 2021 році абсолютно нових розробок бренд компенсував внесенням змін до модельного ряду. Майже кожна машина отримала нові елементи обробки та функції, що зробили лінійку привабливішою.

  • компактний кросовер NX зазнав значних змін під капотом у вигляді чотирьох силових агрегатів;
  • середньорозмірний седан ES оновив дизайнерські характеристики та доповнився гібридною версією ES 300h F Sport;
  • “заряджена” модель IS500 F Sport Performance придбала більш опуклий капот та розширила комплектацію.

Люксова марка постійно створює інноваційні продукти, що дивують навіть просунутих автолюбителів. Ознайомитись з новинками можна на сайті “Твоя машина”. Онлайн ресурс публікує красиві фото ультрарозкішних моделей бренду, інформацію про всі додаткові функції, задумані та реалізовані концепти.

У мережу виклали відео з новим Lexus NX другого покоління. Автомобіль буде показаний вже незабаром, а в продаж…

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти