Suzuki Swift злегка оновився і став безпечнішим

Suzuki Swift четвертого покоління з’явився в самому кінці 2016 року. На п’ятому році життя компактного хетча японська марка провела його невелику модернізацію. Зміни зовнішності виявилися несуттєвими, зате він став більш безпечним.

Свіфт отримав трохи змінену решітку радіатора, легкосплавні диски нового дизайну і поліпшені матеріали обробки салону. З’явилися нові двоколірні варіанти забарвлення кузова.

Найголовніше нововведення пов’язане з тим, що тепер просунута система безпеки включена навіть в базову версію Suzuki Swift. Цей комплекс серед іншого вміє стежити за дистанцією до автомобіля, що йде попереду, попереджати про ненавмисне покидання смуги, моніторити «сліпі» зони і перепони при русі заднім ходом. Також японський малюк автоматично зупиняється перед перешкодами і «читає» знаки.

Для Swift як і раніше пропонуються двигуни об’ємом 1,2 (91 к.с.) та 1,4 літра (140 к.с.). «М’який» гібрид передбачає наявність маленького електромотора (3 к.с.), а повноцінний — трохи більшого (14 к.с.). Від турбомоторчика об’ємом 1,0 літр (102 к.с.) вирішено було відмовитися.

Оновлений Suzuki Swift буде коштувати від 1 535 600 ієн до 2 088 900 ієн.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти