Сторінка рубрики

Suzuki

Suzuki – відомий японський бренд мотоциклів та автомобілів. Проте історія компанії почалася у 1909 році з виробництва ткацьких верстатів. Перший автопроєкт стартував тільки через 30 років та завершився випуском кількох інноваційних прототипів. Друга світова війна зупинила виробництво. Компанія повернулася до машин лише у 1955 році, коли випустила автомобіль Suzulight. Сьогодні японська марка – дванадцятий за величиною та десятий за світовими обсягами продажів автовиробник.
Компанія отримала назву на честь свого засновника Мічіо Судзукі. Знаменита емблема у вигляді стилізованої літери «S» доповненої словесним написом була представлена в 1954 році. Логотип став іконою та досі прикрашає кожну модель бренду. Останній варіант був виконаний у червоних та синіх кольорах – символах пристрасті, чесності, традицій, досконалості та величі.

Компактність й доступність – фішки бренду

Сузукі славиться своїми маленькими химерними сімейними авто та входить до вузького кола незалежних виробників. Це робить унікальним характер бренду разом із ціновою стратегією, спрямованою на підрив конкурентів. Майже кожна машина марки коштує дешевше ніж аналоги інших виробників. Модельний ряд варіюється від крихітної малолітражки Celerio до позашляховиків 4×4, що давно є частиною ДНК бренду.

  • Покращені характеристики “гарячого” хетчу Swift Sport на платформі Heartect приваблюють шанувальників спорткарів.
  • Компактний кузов модернізованого позашляховика Vitara третього покоління вже оцінили шукачі пригод.
  • Містяни, які прагнуть не відставати від останніх тенденцій, вибирають міні кросовер Ignis, доступний у двох комплектаціях: GL і GX.

Зростальна популярність легковиків підвищеної прохідності посилила увагу компанії до позашляховиків. У результаті сімейство 4×4 розширилося до таких великих моделей, як SX4 S-Cross. Більше цікавостей знає редакція “Твоя машина”, яка проводить тест-драйви й щорічні автомобільні опитування. Рейтинги та фото популярних транспортних засобів розміщуються на сторінках видання.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти