Автомобілі Fiat будуть перемикатися в електричний режим автоматично

Fiat запускає пілотний проект в своєму історичному італійському будинку в Турині, який дозволить гібридним автомобілям автоматично перемикатися в режим «тільки електрика» при в’їзді в перевантажені центри міста.

Проект спрямований на максимізацію екологічних переваг гібридних автомобілів. Пов’язано це з випуском Fiat Chrysler Automobiles перших моделей з альтернативними силовими установками. Проект називається «Туринська геозонна лабораторія». Він заснований на прототипі системи з повністю інтегрованими бортовими датчиками, що дозволяють автомобілю розпізнавати, коли він в’їжджає в зону обмеженого руху, йдеться в повідомленні FCA.

Як повідомляться, датчики автоматично вимкнуть двигун внутрішнього згоряння і перемкнуть гібрид в електричний режим. Це дозволило б гібридним автомобілям користуватися перевагами електромобілів в центрі міста, в тому числі безкоштовними місцями для паркування.

Система була спочатку протестована на новій моделі гібридного модуля Jeep Renegade 4xe. Але вже в наступному році тестувати нову технологію будуть і на інших електромобілях.

Нагадаємо, що електрифіковані версії Fiat 500, Jeep Renegade і Compass повинні з’явитися у продажу цього літа.

Аналогічний проект був запущений в минулому році BMW і Роттердамом. Однак там все працює трохи інакше — водієві на телефон надходить повідомлення про необхідність відключити ДВС при перетині віртуального кордону і в’їзді в «електричну зону» голландського міста.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти