Audi і VW отримали погані новини з Америки

Через триваючу загрозу з приводу поширення коронавірусу в штаті Пуебла (Мексика) відкладений перезапуск роботи мексиканських заводів концерну Volkswagen AG, повідомляє Укравтопром з посиланням на інтернет ресурс Automotive Logistics.

До цього керівництво Штату орієнтувало автовиробників на дату 15 червня – коли вони можуть відновити виробництво. Однак дату перезавантаження відсунули на невизначений час, залишивши базові умови для відкриття – в цехах повинно працювати не більше 1/3 персоналу від стандартної чисельності.

Завод Audi в Сан-Хосе-Чьяпа відповідає за виробництво Q5 і експортує близько 95% своєї продукції по всьому світу. На проммайданчику Volkswagen випускають Jetta, Golf і Tiguan, а також здійснюють поставки OEM заводу в місті Чаттануга (США), який змушений буде зупинитися, якщо найближчим часом не відновиться виробництво в Пуебла.

Однак незважаючи на неоднозначні повідомлення від влади, більшість мексиканських автомобільних заводів змогли повернутися до роботи вже в цьому місяці, дотримуючись обов’язкових протоколів охорони здоров’я і безпеки. Проте, випадки захворювання коронавірусом в країні практично не знижуються і демонструють тенденцію зростання.

Джерело Укравтопром
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти