Вихід гібридного Ferrari відкладається через коронавірус

Італійський автовиробник оголосив про перенесення терміну постачання в дилерські центри 1000-сильного гібридного суперкара SF90 Stradale. У повідомленні говориться, що вихід моделі затримується в зв’язку з припиненням постачання деяких деталей.

Раніше в компанії Ferrari заявляли, що їхня перша гібридна модель — суперкар SF90 Stradale – з’явиться у продажу вже до кінця 2020 року. Але пандемія коронавірусу внесла свої корективи — всі виробництва на території Європи і Китаю були повністю закриті протягом декількох місяців, в результаті чого автовиробник не отримав вчасно ряд компонентів для моделі.

Генеральний директор Ferrari Луї Камільєрі зазначив, що попри те, що виробництво італійських суперкарів відновилося ще 3 травня, багато постачальників компонентів продовжують відчувати проблеми через епідеміологічну ситуацію. Тому компанії довелося перенести термін постачання моделі на кінець 2020 року.

Як раніше повідомлялося, автомобіль вже з’явився в одному з дилерських центрів марки в Німеччині, де його вартість становить 1309000 євро. В оголошенні було сказано, що автомобіль буде доставлений покупцеві в першому кварталі 2020 року.

Модель приводиться в рух 4,0-літровим V8 з турбонаддувом і трьома електромоторами, які забезпечують сумарну віддачу в 1000 к.с. Як кажуть в компанії, розгін до 100 км/год у новинки займає всього 2,5 секунди, з місця до 200 км/год – 6,7 секунди, а максимальна швидкість обмежена позначкою в 340 км/год.

Завдяки літій-іонному акумулятору ємністю 7,9 кВт/год Ferrari SF90 Stradale може проїхати виключно на електротязі до 25 км. У режимі з нульовим рівнем викидів машина стає передньопривідною, бо задній міст приводиться в рух традиційним ДВЗ. Ймовірно, це також перший в світі суперкар з переднім приводом.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти