Porsche розповіла про власні махінації зі шкідливими викидами

Компанія Porsche ініціювала власне внутрішнє розслідування маніпуляцій із заниженням шкідливих викидів. Porsche повідомила Федеральному автомобільному відомству KBA (Kraftfahrt-Bundesamt), прокуратурі Штутгарта, а також владі США про ймовірні незаконних зміни в апаратному і програмному забезпеченні, які можуть вплинути на вихлопні системи і компоненти двигуна, йдеться в документі.

Як пише німецька газета Bild am Sonntag, мова йде не про дизельні мотори, а вже про бензинові, вироблені з 2008 по 2013 рік. Вони встановлювалися на різні моделі компанії, в тому числі 911 і Panamera.

У Porsche визнали, що в ході внутрішнього розслідування були виявлені деякі проблеми, але не повідомили деталі, зазначивши лише, що вироблених зараз машин це не стосується.

«Porsche регулярно і постійно переглядає технічні та нормативні аспекти своїх автомобілів. В рамках таких внутрішніх перевірок компанія виявила проблеми і, як і в минулому, проінформувала владу», – сказав представник Porsche.

KBA ініціювало офіційне розслідування. Відомство опитає співробітників німецької компанії і вивчить сотні тисяч електронних листів ділового листування.

Кілька років тому Porsche, як і багато інших автовиробників, виявилася в центрі розслідування так званого «дизельгейту». У минулому році німецька влада оштрафувала компанію на €535 млн у цій справі. Тепер же мова йде не про дизельні, а про бензинові двигуни.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти