В Ізраїлі придумали батарею для електрокарів, що заряджається за п’ять хвилин

Ізраїльською компанією StoreDot була винайдена батарея, що може повністю зарядитися лише за 5 хвилин. Її енергії вистачатиме для подолання понад 150 кілометрів дороги, інформує Твоя МАШИНА.

Вже тривалий час компанія займається розробкою батарей із швидкісною зарядкою та застосовує їх у мобільних пристроях, дронах, електричних самокатах. Незабаром StoreDot зможуть виробляти і літій-іонні батареї для електрокарів, швидкість зарядки яких буде прирівнюватися до часу заправки звичайної заправки паливом.

Виконавчий директор компанії зазначає, що основним бар’єром для водіїв у переході на електричні засоби пересування є вже не ціна, а занепокоєння щодо тривалості руху на батареї. Проте, у компанії зазначають, що проблема полягає не лише у швидкості зарядки батарей, а й у зарядних станціях, адже чимало з яких не мають достатньої потужності для швидкісної зарядки.

В акумуляторах StoreDot використовуються напівпровідникові наночастинки (замість графіту, що використовується у традиційних літій-іонних батареях). Проте, у майбутньому компанія планує залучати кремній, що є значно дешевшим. Ці прототипи очікують представити цьогоріч.

Вже до 2025 року батарею планують адаптувати для відстані у понад 150 км. Компанія зазначає, що ціна буде такою ж, як і у традиційних батарей.

Експерти також прогнозують, що батареї зі швидкісною зарядкою стануть масово доступними на протязі трьох років, а ціна не перевищуватиме ринкову ціну акумуляторів зараз.

Читайте також: Складено топ-10 найбільш доступних середньорозмірних кросоверів


Джерело kosatka.media
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти