Hyundai готується до презентації нового електромобіля

Компанія Hyundai готується представити світові електромобіль, який вийде під суббрендом Ioniq, інформує «Твоя МАШИНА».

Офіційно про це повідомила прес-служба виробника. Суббренд Ioniq дозволить вийти електромобілям компанії на новий рівень, а перший автомобіль нової марки буде показаний до кінця лютого. Поки що подробиці про машину не повідомляються.

Кросовер отримає позначення Ioniq 5 і буде використовувати нову глобальну електричну платформу E-GMP. Дизайн машини також обіцяє бути цікавим, і чимось нагадуватиме концепт Hyundai 45 EV.

За наявними даними в довжину електрокар буде 4635 мм, а ємність батареї складе 58 або 73 кВтг. Відповідно, запас ходу буде дорівнювати 355 або 450 км. Примітно, що буде використовуватися бортова мережа на 800 В, як у Porsche Taycan. Буде присутня функція швидкої зарядки, а технологія Vehicle to Load (V2L) буде давати можливість в екстрених випадках живити енергією власний будинок.

У Hyundai відверто зізнаються в своїх великих планах, згідно з якими компанія збирається збільшити частку ринку, в основному за допомогою збільшення кількості моделей електрокарів. За результатами минулого року, компанія змогла зробити в Європі приблизно 60 тис. електромобілів, включаючи машини з водневими паливними елементами. Це близько 13% від загальних продажів бренду. Виробник готується до збільшення попиту на електрокари і збирається випустити за наступні 4 роки 12 нових моделей. Першою стане Ioniq 5.

До 2040 року компанія Hyundai планує повністю перейти на електромобілі, а поки що до 2025 належить довести обсяги продажів до 560 тис. електрокарів в рік. Таким чином, продажі Hyundai повинні скласти 8-10% світового ринку ВEV.

Читайте також: Назвали автомобілі, з якими власники не хочуть розлучатися


Джерело obozrevatel.com
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти