Українець створив перший в світі військовий електромобіль, який може плавати: фото і відео

Українці відправлять на виставку озброєнь IDEX-2021 незвичайну розробку – компактний гусеничний броньовик STORM, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Розробки почалися два роки тому в Києві. Перший дизельний прототип був створений теж в Україні, кандидатом технічних наук Олександром Кузнєцовим. Але виготовлятися винахід буде в ОАЕ, так як саме там проект допомогли довести до кінця.

Маса шестимісного STORM досягає 8 тонн. Оснащений танк дизель-гібридною силовою установкою потужністю 2500 к.с. Він здатний розганятися до 140 км / год і безперервно працювати 18-36 годин. Швидкість по воді становить 30 км / год, і броньовик може витримувати хвилі до 1,5 метра заввишки. Пізніше планується доповнити розробку обладнанням, що дозволяє повністю занурюватися в воду.

Батарея виготовлена ​​в Китаї за спецзамовленням на тому ж підприємстві, де випускають акумулятори для Тесли. Броня виготовлена в Фінляндії, а амортизатори, здатні витримати навантаження в 65 тонн, замовлені з Австралії.

Також планується встановити турелі під кулемет або протитанкову систему на кшталт українського «Сармата». Також обіцяють випустити колісну версію STORM.


Джерело topgir.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти