Рідкісний суперкар відомого рокера пішов з молотка за рекордну суму

На аукціоні RM Sotheby’s, який проходив в Парижі, продали Lamborghini Countach LP400 1977 року. Фінальна ціна склала 944 тис. доларів, що стало рекордною сумою за легендарний суперкар Ламборгіні, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Така ціна пояснюється, якщо врахувати, що це дійсно рідкісний екземпляр. Lamborghini Countach першої серії випущені в кількості всього лише 157 машин.

Автомобіль володіє унікальним перископом на даху, який потрібен для розширення огляду з салонного дзеркала заднього виду. Чотирьохлітровий V12 дає можливість брати розгін до сотні за 5 секунд і розвивати до 290 км / год.

Також варто згадати цікаву історію цього автомобіля. Даний суперкар був побудований на замовлення відомого британського рокера Рода Стюарта. Музикантові він так подобався, що машина подорожувала з ним по гастролях.

Однак в 2002 році Ламборгіні був проданий, і новий власник тюнінгував машину вкрай колгоспним чином: змінили колір, додали обвіс, прибрали дах і переставили кермо з правого боку на лівий.

Але в 2013 році автомобіль був знову перепроданий, і новий власник повернув машині первісний вигляд за допомогою фахівців Lamborghini. Таким чином, сумна історія автомобіля не вплинула на його ціну.

До речі, вже в березні рекордна ціна може бути побита. Ось-ось з аукціону піде ще одна машина з перископом – нехай і без історії, зате в ідеальному стані.


Джерело topgir.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти