Hyundai назвав причину масового спалаху електрокарів

Компанія Hyundai поділилася причиною масового спалаху електромобілів Kona Electric. Комісія Міністерства транспорту Південної Кореї заявила, що пожежі відбуваються через несправні батарей LG Chem, передає «Твоя МАШИНА».

Експерти встановили, що причиною пожежі є загнутий анодний язичок на тяговій батареї.

За словами Мінтрансу, через заводський брак, контакти літій-іонного акумулятора замикалися, що з певною ймовірністю, викликало загоряння. Всі браковані батареї випущені на фабриці LG Chem в Нанкіні.

Представники постачальника батарей LG Chem, відмовляються визнавати провину і заявляють, що поки не ознайомлені з результатами дослідження. Виробники кажуть, що в ході тестів відтворити загоряння не вдалося, а пожежі викликані несправностями в роботі керуючого софта, розробленого Hyundai, для швидкої зарядки.

Компанія Hyundai збирається замінити батареї на всіх електрокарах в групі ризику. У відкличну кампанію, обома сторонами буде вкладено близько мільярда доларів.

Інцидент зіпсував відносини між Hyundai і LG Chem. Тепер в електромобілях Hyundai будуть використані батареї SK Innovation і CATL.


Джерело avtodream.org
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти