Знайдено «примарний» дилерський центр з купою автомобілів

По всьому світу розкидані занедбані ангари, стоянки і дилерські центри, забиті машинами. Причому ці автомобілі можуть навіть бути без великого пробігу. Так майже нові машини стоять без діла роками, перетворюючись в мотлох, передає «Твоя МАШИНА» .

Один з таких покинутих дилерських центрів був знайдений в Огайо, США. На стоянці вже близько 30 років іржавіють авто марок BMW, Honda, Lexus, Mercedes, Jaguar, Audi, Ford і Jeep. Більшість з цих моделей свого часу користувалися попитом, тепер же вони заіржавіли і поросли мохом.

У виставковому залі також є автомобілі – кабріолети Jaguar E-Type, Mercedes 190 SL, BMW E30, Porsche 911, Saab і навіть Ferrari Mondial. Так як будівля захищає ці машини від вулиці, вони змогли більш-менш зберегти свої статки. Судячи з VIN-кодів, машини були куплені на різних аукціонах протягом 2002 року. Пробіг варіюється від 50 до 115 тисяч км.

До слова, сайт покинутого центру досі працює. Там зазначено, що салон відкритий щосуботи з 12:00 до 14:00, чого не скажеш, прийшовши на місце. Навіть під’їзна дорога давно заросла травою. Про власника нічого не відомо.


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти