Всюдихід з «Судді Дредд» виставили на продаж за ціною нової Toyota Camry

З’явилося оголошення про продаж всюдихода з фільму «Суддя Дредд» 1995 року, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Машина знаходиться не в кращому стані, але і коштує вона не так дорого. Автомобіль з голлівудського фільму могли б оцінити значно дорожче, але всюдихід продають всього за 25 тис. доларів. Це приблизно дорівнює ціні нового Toyota Camry.

Таких всюдиходів в світі 31 екземпляр. Всі вони випущені спеціально для зйомок фільму «Суддя Дредд». За сюжетом, компанія Land Rover залишилася єдиним «вижившим» автовиробником в 2139 році, і тому вона випускає броньовані таксі (City Cab), які пересуваються небезпечними районами міста.

Всюдихід з двома парами дверей-«крил чайки» створили по ідеї дизайнера Девіда Вудхауса. Машина побудована на шасі армійської моделі 101 Forward Control, яка випускалася з 1972 по 1979 рік. Кузов зроблений зі склопластику і розфарбований в відтінки таксі. Рухає всюдиходом 3,5-літровий мотор Rover V8.

Три з 31 машини використовувалися як промо-таксі під час дебюту «Судді Дредд» в 1995 році. Один автомобіль знаходиться в Британському автомобільному музеї в Гейдоне. Ще один був викуплений самим Сильвестром Сталлоне, який грав у фільмі. Ще кілька машин розібрали на запчастини. Примірник, який продається в даний момент, брав участь у виставці споживчої електроніки CES-2003, де він показував можливості аудіосистеми JBL.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти