Google хоче замінити водійські права і ключі від авто на телефон

Операційна система Android дає багато можливостей. Не так давно з її допомогою стало можливим розплачуватися замість кредитної картки.

Але на цьому технології не зупиняються. Google збирається використовувати телефони на Android як ключі від машини і традиційні водійські права. Це об’єднано в технології Android Ready SE Alliance, яка дозволяє її партнерам отримувати доступ до величезних ресурсів. З їх допомогою будуть розроблені необхідні системи, що забезпечують такі можливості.

Якщо коротко, то такий підхід дозволить автовиробникам скористатися поліпшеннями, внесеними Google в Android, включаючи системи безпеки.

У компанії заявляють, що особиста інформація вимагає поєднання обладнання для захисту від підробок і зберігання необхідних ключів для використання цієї інформації. Друга частина вже готова і називається StrongBox. Google готовий надати свої розробки партнеру, якого зацікавлять такі технології.

Найкраще система буде працювати в смартфонах Google Pixel. Вони мають чіп Titan M, призначений спеціально для таких функцій. При цьому вони надійно захищені.

Google не оголосив, коли можна буде замінити ключі і права на телефон. Але більш розгорнуту інформацію обіцяють надати до кінця цього року. Samsung, один з партнерів Google, обіцяє випустити таку технологію вже влітку.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти