У США вживані авто виявилися дорожчими нових

Звучить абсурдно, але це правда: б/у автомобілі в США стали коштувати дорожче нових, передає «Твоя МАШИНА» .

Така ситуація склалася через коронавірус, який привів до глобальної нестачі чіпів і мікросхем. Відповідно, це стало причиною дефіциту нових автомобілів і збільшення попиту на старі машини. Тому останні помітно подорожчали.

Так, щотижня ціни росли приблизно на 1,7%, а за рік вартість машин з пробігом збільшилася на третину. Наприклад, в квітні на аукціоні Kia Soul LX з пробігом приблизно в 8 000 км купили за 18 500 доларів. У дилерів такий же автомобіль обійшовся б в 17 600 доларів. Те ж саме стосується не самих популярних моделей і навіть битих автомобілів. Hyundai Accent 2017 року з пробігом близько 120 000 км купили за 8 000 доларів, коли середня вартість такої моделі з аналогічним пробігом становить 5,7 тис. Доларів.

Вартість машин впаде, якщо збільшиться кількість пропозицій. До слова, влада США готові допомогти автомобільної галузі – буде виділено 2,5 трлн доларів на субсидії на покупку авто. Також частина бюджету піде на відшкодування податків. Хоча немає гарантії, що все це допоможе, адже збільшення попиту може збільшити і дефіцит машин.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти