Авто із США стали дорожче: скільки коштує пригнати американську «бляху»

В Україні зростає популярність покупки авто з США. Але в цьому році варто очікувати подорожчання старих автомобілів, які постачають в Україну зі Штатів, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Держмитниця 1 квітня оголосила, що в залежності від віддаленості порту за транспортування треба буде заплатити 700-1300 доларів.

До цього за доставку платили 400 доларів. Зараз середня ціна складе 1000 доларів. При покупці авто на аукціонах США тепер доведеться ще враховувати розташування Штату, щоб передбачити загальні витрати на придбання машини.

Крім того, збільшиться і кількість податків, так як і митна вартість, і податки віднімаються з урахуванням ціни придбаного автомобіля, а також вартості його транспортування безпосередньо в Україні.

Вартість доставки була переглянута, так як різниця в ціні в залежності віддаленості Штату від України може досягати і 1300 доларів в порівнянні з 400 доларами.

Вартість автомобіля не буде впливати на збільшення цін державних платежів. Так, в Одеському порту вони виростуть на 250 доларів, і на 450 доларів – через порти Євросоюзу.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти