У гаражі знайшли універсал ВАЗ-2104, який простояв там 22 роки

У Санкт-Петербурзі знайшли абсолютно новий універсал ВАЗ-2104, що простояв у гаражі 22 роки. Машина була куплена в 1999 році, але з особистих причин автомобілем користуватися не стали. Цей ВАЗ навіть не проходив передпродажну підготовку, адже у нього немає ні підкрилок, ні килимків, ні навіть попільничок, передає «Твоя МАШИНА».

Автомобіль простояв у гаражі 22 роки і зберіг ідеальний стан. З недоліків є лише невелика вм’ятина з лівого боку. Капот можна буде випрямити навіть без фарбування, а ось крило встигло заіржавіти в місці удару.

Пробіг машини складає всього 282 км. Також в салоні збереглися речі з 90-х: оригінальна запаска, аптечка і заводські пакети. Шини БЛ-85 розмірності 175/70 R13 і штамповані диски також залишилися з заводу.

Автомобіль оснащений карбюраторним 1,5-літровим двигуном ВАЗ-2103 потужністю 71 к.с. з 104 Нм, що йде з 5-ступінчастою «механікою».

Виставити ціну автомобіля вкрай складно, адже він далеко не рідкісний. Навіть ідеальний стан не дозволить продати машину дорого.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти