Новий Renault Duster 2022: перші фото без камуфляжу

Уже в червні має відбутися презентація оновленого Renault / Dacia Duster 2022. Раніше у вільному доступі з’явилися фото частково закамуфльованого прототипа новинки, а тепер – знімки машини без будь-якого маскування.

До слова, оновлений Дастер (під маркою Dacia) зняли під час фотосесії в Іспанії. І, як видно, на зображеннях, від актуальної моделі він буде відрізнятися лише фарами, та й то незначно – оптика зберегла свою форму, новою лише буде її графіка, зокрема, денні ходові придбають Y-подібну форму, як у нових Logan і Sandero III покоління. Радіаторна решітка, передній бампер і інші навісні елементи залишилися колишніми.

Фотографій “корми” і салону Дастер 2022 поки що немає, але, як очікується, там теж відбудуться деякі зміни – ліхтарі теж змінять свою графіку, а всередині пропишеться модернізована мультимедіа з поліпшеним екраном.

Також відомо, що крім 5, у Дастера також буде тепер 7-містна конфігурація салону.

Що стосується гами моторів, вона, ймовірно, буде такою ж: це два бензинових двигуна об’ємом 1,0 і 1,3 літра, а також 1,5-літровий дизель; в Україні ж для бензинових версій ексклюзивно пропонується ГБО. У нашій країні ціни на бензиновий Duster зараз стартують від 379,1 тис. Грн, за дизельний – від 440,5 тисяч.


Джерело firstgear.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти