В Україні налагодили виробництво електричних ЗАЗ Таврія

Ентузіасти з Дніпра переобладнали ЗАЗ-1102 Таврія в електрокар. Крім того, автомобіль навіть зареєстрували, і тепер на електромобілі можна побачити «зелені» номера, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Все почалося з того, що кілька друзів вирішили пару років назад створити електромобіль для бізнесу. Для цих цілей підвернулася старенька Таврія.

Одержаний електромобіль отримав ім’я Kozak EV. Замість ДВС поставили електромотор, блок управління електромотором, контролер перетворювач напруги, батарею, зарядний пристрій. Салон теж модернізували: аналогові прилади замінили на цифровий панеллю.

На 100 км витрачається всього 10 кВтг. Це в два рази менше показника Tesla Model 3, хоча динаміку тут порівнювати не доводиться. Пробіг на одному заряді складає 200 км, а повністю електрокар заряджається за 6 годин від домашньої розетки. Крім того, за люком бензобака ховається звичайна вилка від побутових приладів.

Вибілили увагу і безпеки. Так, АКБ помістили в спеціальний металевий контейнер, які в разі пожежі не дасть вогню розповсюдитися на інші агрегати. Від перегріву захищає спеціальна електроніка.

Творці відзначають, що після переходу на електротягу машина стала більш комфортною, так як електропривод виробляє набагато менше шумів і вібрацій.

Крім того, машина вийшла такою вдалою, що електромобіль вирішили поставити на міні-конвеєр. Уже випущено п’ять екземплярів, і ще три на підході. При цьому замовнику не потрібно довго чекати, так як електропривод робиться в основному з місцевих, українських комплектуючих. Наприклад, силову установку з нуля збирають всього за 48 годин.

Джерело autoportal.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти