Китайці представили кросовер за $ 7 000 з відмінним оснащенням

Китайський кросовер за 7 000 $ – прорив в китайському сегменті.

У 2016 році була представлена ​​новинка: міні-кросовер Changan CS15, який зробив прорив в китайському автомобільному сегменті. Досить низька і доступна ціна на тлі передових технологій і сучасного обладнання може стати ідеальним рішенням для власника кросовера Changan CS15.

Варто відзначити, що автомобіль збільшився за розмірами і кардинально змінився зовні. Довжина автомобіля 4131 мм, ширина 1740 мм, а висота 1610 мм.

Авто демонструє сучасний дизайн, що запам’ятовується, який виділяє автомобіль серед інших. Оригінальні бічні вікна, фари і зовнішнє оформлення виглядають дуже стильно і навіть додають спортивного акценту.

Бюджетний автомобіль оснащений цифровою панеллю, спортивним мультифункційним кермом, камерою заднього виду і безліччю функцій, характерних дорогій машині.
Ціна на автомобіль, який розганяється до 100 км / год за 6,5 секунди складає близько 7 000 $ в своєму класичному виконанні. Для тих, хто бажає топової версії Changan CS15 доведеться заплатити не менше 10 000 $, що теж не дуже багато для машини, яка впевнено може стати конкурентом дорогих моделей автомобіля.

Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти