Opel представив нового суперника Toyota RAV4

Бренд Оpеl продовжує свою кампанію з оновлення всього модельного ряду. Слідом за новими кросоверами Mokka і Crossland, була представлена ​​оновлена ​​версія свого найбільшого позашляховика Grandland. Модель перетерпіла глибокі зміни зовнішності і інтер’єру, а також втратила в назві букву “Х” (раніше вона називалася Grandland X).

Opel Grandland 2022 – новий вид

Автомобіль став виглядати в загальному стилі інших моделей компанії Оpel. Передня частина виконана в новому стилі, який називається Opеl Viеwfinder, де фари і фальш-решітка радіатора здаються єдиним цілим. Стандартна головна оптика автомобіля складається з 168 світлодіодів, а додатково пропонується світлодіодна лампа Intellilux (84 світлодіода). Також машина отримала інші бампера і задні ліхтарі, а в профілі її силует залишився досить схожим з попередником ,. Як і раніше Grandland буде пропонуватися в двокольоровому виконанні.

Opel Grandland 2022 – салон

Змінився і салон Opel Grandland, тепер він в дусі тієї самої Mokka. У машині мінімум фізичних кнопок, а основна увага приділяється двом великим екранам, які з’єднані в одному корпусі.

Устаткування Opel Grandland 2022

Виробники нічого не сказали про лінійці двигунів Opel Grаndland. Це означає, що кросовер і в подальшому буде пропонуватися з бензиновими турбодвигунами об’ємом 1,2 і 1,6 літра потужністю від 130 до 180 к.с., 1,5-літровим турбодизелем потужністю 130 к.с., а також двома plug- in установками, найпотужніша з яких видає 300 к.с. Повний привід, до речі, доступний тільки для старшого гібрида. Також трохи змінився перелік обладнання. Відтепер Opel Grandland доповнений пакетом Highway Integration Assis, який включає адаптивний круїз-контроль з автоматичним гальмуванням і утриманням смуги руху, а також функцію автоматичного паркування. При бажанні покупець також може вибрати систему нічного бачення, яка допомагає виявляти дорожні знаки та неосвітлені перешкоди.


Джерело firstgear.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти