Land Rover випустить позашляховик Defender на водневих паливних елементах

Випробування Land Rover Defender з силовою установкою на водневих елементах почнуться вже в цьому році, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Компанія Land Rover розробляє прототип водневої версії позашляховика Defender, який буде проходити випробування в Великобританії в 2021 році. Про серійний варіант інформації немає, але заявлено, що до 2030 року буде вироблено 10 млн одиниць водневих авто. Також буде побудовано 10 тис. заправних станцій для таких машин.

До слова, Jaguar повністю перейде на виробництво електромобілів вже у 2025 році, а Land Rover до того ж моменту буде продавати до 60% електрокарів. Також запланований випуск батарейних версій для Range Rover, Discovery і Defender.

Однак згідно з проектом «Зевс» буде випущена воднева версія Land Rover Defender з нульовим рівнем шкідливих викидів. Такий позашляховик Defender отримає пару баків, які знаходяться з боків від акумуляторної батареї. Про технічні характеристики інформації немає, але відомо, що до проекту залучені компанії Delta Motorsport, AVL, Marelli Automotive Systems і UK Battery Industrialization Center.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти