В Україні знайшли знаменитий 45-річний автомобіль з невеликим пробігом

СМЗ С-3Д призначався для людей з інвалідністю та випускався з 1970 по 1997 рік на Серпуховському мотозаводі. Рухає мотоколяскою двигун на 350 кубів від мотоцикла ІЖ-Планета потужністю 12 к.с., повідомляє «Твоя МАШИНА» .

В СРСР такі машини видавали в службах соціального забезпечення, і купити його було не можна. Мотоколяску здавали назад після 5 років експлуатації, і натомість отримували нову. Однак деяким вдалося зберегти ці рідкісні екземпляри. Одну таку машину знайшли в селі під Києвом.

Мотоколяска знаходиться не в кращому вигляді: кузов втратив колишньої колір, салон пошарпаний, колеса спущені. За рік машина проїхала 18 441 км. Зараз автомобіль не на ходу, але в сервісі мотоколяски повернуть колишній вигляд і робочий стан.

Довжина машини становить 2825 мм, а важить вона 498 кг. В салон поміщається дві людини. Мотоколяска могла їхати зі швидкістю 60 км / год, хоча більше 40 км / год ніхто не розганяв. На 100 км витрачалося 7 літрів палива. Як пальне використовувалася суміш бензину і масла. Управлялася машина вручну, то є всі важелі винесені на кермо, а педалей немає.


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти