Toyota поки не збирається повністю переходити на електрокари

Видання Automotive News, посилаючись на заяву одного з керівників концерну Toyota Шигекі Тераші, пише, що компанія поки не планує зосередитися на виробництві електротранспорту.

Він пояснює це тим, що існують деякі проблеми, пов’язані з повним перемиканням на електрокари, тому компанія буде вдосконалюватися одночасно в декількох напрямках. До таких складнощів можна віднести недостатній розвиток технологій, слабкий попит ринку.

Перешкодою для просування бренду в цій галузі також є недолік матеріалів для масового випуску акумуляторів і, як неминучість, викиди в атмосферу при їх виробництві. До того ж не всі потенційні покупці готові прийняти таке нововведення.

З огляду на це, компанія Toyota планує як і раніше підтримувати розробку машин з різними видами тяги. Також планується орієнтація на розвиток гібридних модифікацій і установки двигунів на паливі. Випуск електромобілів не займе поки високого становища у виробництві компанії. В даний час в її активі є єдиний електричний позашляховик bZ4X. Але до 2025 року все ж планується збільшити число електромобілів цієї марки до 15.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти