Вживані автомобілі стали дорожче нових: що чекає український ринок

За останні 12-18 місяців ціна старих автомобілів злетіла на 15-40%. Нестача напівпровідників через кризу, а також відсутність великої кількості компонентів привели до подорожчання б / в автомобілів. Покупці все частіше вибирають авто на вторинному ринку через небажання довго чекати новий автомобіля, повідомляє “Автоцентр”.

Тепер старий автомобіль може коштувати дорожче, ніж його початкова вартість в автосалоні. У новому звіті Associated Press чітко пояснюється “нова реальність”. Алекс Юрченко, старший віце-президент з аналізу даних Black Book, допоміг прояснити ситуацію. Спеціалізація компанії полягає в аналізі даних автомобільної промисловості. За його словами, більшість автомобілів, вік яких не перевищує трьох років, зараз пропонуються за цінами вищими, ніж оцінювалися виробниками.

Він також зазначив, що ринок зараз виглядає дивним. Автомобільним дилерам потрібно робити товарні запаси, тому вони готові купувати вживані машини. Співробітникам Black Book вдалося виявити 73 випадки продажу автомобілів за завищеними цінами. У всіх випадках отримана продавцем сума перевищила початкову. Цікавим моментом є те, що більшість цих транспортних засобів – пікапи і позашляховики, тому як аналіз проводився на ринку Америки.

У свою чергу українці часто звертаються до ринку вживаних автомобілів в США. Це означає, що збільшення вартості транспортних засобів також може вплинути на нас. Поки аналітики не дають ніякої інформації про стабілізацію коливань цін.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти