Поліцейські будуть їздити на абсолютно нових електромобілях Skoda

Автомобілі Skoda стали частиною важливого парку аварійних служб Великобританії. До переліку увійшли такі моделі як: Skoda Scala, Octavia, Superb, Kodiaq і Karoq.

Деякі з них в “заряджених” версіях RS. Також було презентовано ще один електричний автомобіль для рятувальників Enyaq iV, який базується на новій платформі MEB.

Залежно від призначення, кросовер отримає спеціальну ліврею і комплект устаткування: зв’язок, мигалки і сирену, управління яких буде інтегровано в існуючу мультимедійну систему, щоб мінімізувати установку нових елементів управління на передній панелі. Кросовер агрегатується з електричним двигуном, розташованим на задній осі. Цей Skoda Enyaq iV розганяється до першої сотні за 8,5 секунд, а максимальна швидкість складає 160 км / год.

Ємність акумулятора також можна вибрати, або 62 кВт-год чи 82 кВт-год. При цьому другий варіант забезпечує запас ходу в 535 км. Час зарядки батареї від 5 до 85% ємності складає 38 хвилин. Багажник досить великий, його обсяг 585 літрів, а зі складеними задніми спинками сидінь цілих 1710 літрів. Цього місця цілком достатньо для розміщення кисневих балонів та іншого спеціального обладнання для порятунку життя.


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти