Кросовер Geely Tugella може похвалитися оновленою версією

Уже восени цього року на ринок Китаю виведуть новинку від компанії Geely. Tugella буде представлена ​​в новому вигляді. У себе на батьківщині ця модель носить назву Xingyue. У самій країні-виробнику цих моделей існує декілька модифікацій. Вони представлені гібридними версіями. Хоча в країнах Євросоюзу та Східної Європи асортимент від Geely не настільки великий.

Ближче до кінця року планується випуск Geely Xingyue S. Його чекає оновлений спортивний дизайн.

Відмінності від базової моделі відразу будуть помітні. Це дизайнерська сітчаста решітка між передніми фарами. Замість стриманого малюнка бампера очікуються чорні вставки, де горизонтальні ламелі замінять вертикальними. Порадує око і невеликий спойлер на п’ятій двері автомобіля.

Для різних країн Tugella випускається з різною модифікацією патрубків. Так в китайській версії їх 4, а в країнах пострадянського простору оформлення дещо інше. Відмінність патрубків, швидше за все, буде притаманне і нової анонсованої моделі Geely Xingyue S.

У новому кросовері очікується також контрастний декор по зовнішньому кузову. Колісні диски стануть 20-дюймовими.
Дизайн салону здивує особливо. Форма передніх крісел стане більш рельєфною з яскравою прострочкою оздоблювального матеріалу. З’являться контрастні елементи і деталі оздоблення.

Технічні характеристики нового Geely поки тримаються в секреті. Відомо тільки те, що новий Xingyue S буде мати найпотужнішим мотором з усієї лінійки свого класу. Очікується повнопривідна модель з 8-ступінчастим “автоматом”. Бак, об’ємом в 2 літри здатний буде надати потужності в 238 к.с. під час їзди.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти