Audi готує оновлені електрокросовери

Німеччина, як і всі розвинені країни, крокує в ногу з часом. Шанувальникам німецького надійного автопрому готується справжній сюрприз. Планується глибокий рестайлінг електромобілів e-tron і e-tron GT.

Вони отримають акумулятори, які значно переважали свої існуючі аналоги. Також буде проведена заміна двигунів. Дизайнери вже зараз опрацьовують деталі нового, більш динамічного і модного екстер’єру цих автомобілів.

За повідомленнями виробника, обидві моделі: e-tron і e-tron GT (купе), – до 2025 року збираються зняти з виробництва.

Вся модернізація цих автомобілів спрямована, головним чином, на збільшення тривалості ходу після зарядки батареї.

Так на даний момент e-tron може проїхати на одному заряді до 400 кілометрів. При цьому він оснащений акумулятором в 95 кіловат. Тоді як після доопрацювання він зможе долати відстані до 600 кілометрів.

Зараз багато технічні нововведення компанією тримаються в секреті. Їх обіцяють зробити доступними до моменту виходу оновлених позашляховиків. А це вже дуже скоро – друга половина 2021 року.

На всесвітньо відомій виставці цього року в Шанхаї компанія Audi представила абсолютно новий кросовер. Ця модель стане серійним Q6 e-tron дуже скоро. Швидше за все, саме вона і замінить після 2025 року існуючі зараз: e-tron і e-tron GT.

Нова версія позашляховика буде набагато компактніше і дешевше. Можливо, що її продажі почнуть стартувати ще з 2023 року.

Допускається також те, що модель Q6 e-tron стане своєрідним переходом до абсолютно нового електромобіля Q8 e-tron, який за параметрами перевершить всі попередні аналоги. Його технічні характеристики тримаються в найсуворішому секреті.

Компанія Audi раніше повідомила, що має намір припинити розробку ДВС, так як ціна на їх адаптаційні версії під екостандарти буде невиправдано висока для споживача.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти