Чому старі авто з США так дешево коштують в Україні

Старі автомобілі з США в Україні користуються великим попитом через їх привабливі ціни.

Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, пояснив цей факт.

Звичайно, якщо мова йде про так званих “битах”, то за словами Олега Назаренко, ремонтувати їх просто невигідно через велику ціну ремонту на сто. Як доказ генеральний менеджер ВААІД повідомив про дорожнечу проведення робіт на СТО в США. Стандартне обслуговування Jeep Liberty 2006 року обійшлося майже в 1000 $ (при тому, що аналогічний автомобіль там можна купити за 3 тисячі доларів) і ніякої складної роботи не було.

При цьому витратні матеріали і робочі рідини в США самі по собі не такі дорогі. Така велика ціна пов’язана з вартістю ремонту – наприклад, заміна свічок коштує 162 долари, а холодагенту – 90 доларів. Заміна ременя ГРМ обійдеться до 700 доларів, а колодок – до 300 доларів. І все це тому, що в США дуже висока погодинна оплата і інженери просто не будуть працювати за копійки.

Тому американцям вигідно міняти машину кожні кілька років або навіть брати її в оренду. У разі аварії краще позбутися машини – тим більше, що власник отримає значне страхове відшкодування і зможе купити нову машину.

Страховими компаніями також невигідно ремонтувати машину після аварії, тому що в цьому випадку вартість робіт буде дуже високою. Тому вони відправляють їх на аукціони, де українці поки їх забирають. У нас кузовний ремонт набагато дешевше і тому автомобілі з Америки користуються популярністю.

Олег Назаренко також пояснює популярність електромобілів в США низькою вартістю обслуговування.

«Електромобілі на планові ТО можна привозити один раз в 40 тис. км. І всього лише потрібно замінити охолоджуючу рідину в батареї і гальмівну рідину », – говорить він.


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти