Назвали українські АЗС, що реалізують небезпечне паливо

За даними Інституту споживчої експертизи, для сучасного дизельного двигуна систематичне попадання сірчастого палива в систему може стати фатальним. Паливні мережі БРСМ, Брент ОЙЛ і Мотта зайняли лідерські місця в антирейтингу за якістю дизельного палива.

«Дизельне паливо з АЗС БРСМ, Брент ОЙЛ і Мотта має багаторазове перевищення рівня сірки», – пишуть експерти. За їх словами, для сучасного дизельного двигуна систематичне попадання такого палива в систему може бути дуже небезпечним. І якщо в MARSHALL це невелике перевищення в 3 одиниці (13 мг / кг), то в БРСМ – більш ніж в сім разів (76,7)!, – йдеться в повідомленні ISE.

За даними Інституту споживчої експертизи, паливо марки Брент ОЙЛ перевищує норму більш ніж у двадцять разів (208 мг / кг), а «рекордсменом» є мережа Мотта в зразку якого було виявлено вміст сірки 647 мг / кг.

«Така концентрація сірки неминуче призведе до руйнування двигуна, не кажучи вже про вихлоп, через який оксид буде викинутий на міські вулиці», – йдеться в повідомленні ISE.


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти