В Україні відчутно зросли ціни на бензин і дизель

Паливо на АЗС, ймовірно, подорожчає – торговці зазвичай підтримують ціни на максимально дозволеному рівні.

Кабмін знову підняв максимальну ціну на бензин. За розрахунками “Нафтогазу” і Міністерства економіки, з 3 липня, з огляду на націнку, вартість літра бензину не повинна перевищувати 31,64 грн (+80 копійок до попередньої ціни), а дизельного палива – 29,55 грн. (+32 копійки). Ці обмеження цін будуть діяти протягом 10 днів до 13 липня.

Про це повідомляє Мінекономрозвитку. В основу розрахунків покладено середня вартість 1 літра бензину в 26,64 грн. / л., 1 л. дизельного палива – 22,55 грн. / л. Раніше українські АЗС вже піднімали ціни на паливо, оскільки не у всіх торговців вони були максимально дозволеними. Відповідно, зараз настає нове подорожчання.

Нагадаємо, Кабмін ввів максимальні ціни на паливо в середині травня. Це було зроблено для контролю швидкого зростання цін на бензин і дизельне паливо. Рішення викликало гнів великих мереж АЗС. По-перше, продавці пального уклали неофіційну угоду з урядом: великі АЗС протягом квітня не підвищують ціни на бензин і дизельне паливо вище 30 грн за літр, а уряд бореться з нелегалами.

Але угода тривала недовго, великі АЗС з 1 травня вирішили більше не утримувати ціни через низькі результати урядової боротьби з тіньовим ринком.


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти