У Мережі показали рідкісний пікап “Запорожець” з 1990-х років

Важко уявити, що з “Запорожця” можна зробити пікап, адже заважає встановлений ззаду мотор. Тим не менш, така машина є. Причому, випускали її серійно, нехай і в обмеженій кількості.

Пікап “Запорожець” називається ЗАЗ-968 МП. Його створили в 1990-му році на базі стандартного ЗАЗ-968М. У стандартного “Запорожця” відрізали задню частину і приварили задню стінку з вікном. Відкритий вантажний відсік обшили оргалітом з дерматином (як і салон).

За технічними характеристиками пікап нічим не відрізнявся від звичайного “Запорожця”. Він оснащувався 1,2 л двигуном потужністю 45 к.с., який працював разом з чотириступінчастою механічною коробкою передач.

У Запоріжжі пікапи ЗАЗ-968 МП випускали чотири роки. У 1994 році його зняли з конвеєра, як і ЗАЗ-968 М. За чотири роки ЗАЗ встиг зробити близько 2 500 тисячі пікапів.

Час від часу той чи інший пікап “Запорожець” з’являється в продажу, але з кожним роком це відбувається дедалі рідше. На жаль, час не щадить ці машини. Знайти ЗАЗ-968 МП в хорошому стані – рідкісна удача!Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти