У Німеччині представили абсолютно новий танк

Німецький концерн Rheinmetall на виставці “Eurosatory-2022” офіційно представив новий інноваційний танк “Panther KF51”. Він вважається наступником танка “Leopard 2”.

KF — це скорочення від “Kettenfahrzeug”, тобто повна назва у перекладі “Пантера Гусенична Машина 51”. KF51 базується на концепції мобільності “Leopard 2” з вагою у 59 тонн.

Як повідомляють в Авто24, основним озброєнням KF51 є 130-мм гладкоствольна гармата. Крім того, доступні додаткові варіанти озброєння для забезпечення концентрованої вогневої потужності для далекобійних уражень та навіть ураження кількох цілей. Танк отримав автомат заряджання, який розрахований на 20 боєприпасів.

Гармата може стріляти снарядами з кінетичною енергією, а також програмованими боєприпасами повітряного підриву. 12,7-мм спарений кулемет доповнює гармату. Декілька варіантів інтеграції дистанційно керованих бойових модулів забезпечують гнучкість при захисті від безпілотників.

На башті танка встановлено бойовий модуль “NATTER” з кулеметом калібру 7,62 мм. Можлива інтеграція у башту пускової установки баражуючого боєприпасу “HERO 120” від партнера Rheinmetall UVision. Це підвищує здатність KF51 вражати цілі за межами прямої видимості.

“Panther KF51” має повністю інтегровану комплексну концепцію захисту, що включає технології активного, реактивного та пасивного захисту.

Завдяки можливості виявлення місць запусків KF51 може розпізнавати та нейтралізувати загрози на ранній стадії.

Танк отримав система захисту від атак зверху від Rheinmetall та систему ROSY з димовими гранатами. Заявлено, що танк розроблений для роботи в напруженому електромагнітному середовищі KF51 повністю захищений від кіберзагроз.

Даний екземпляр розрахований на екіпаж з трьох осіб: командир та навідник у башті та механік-водій. Також є додаткове робоче місце для оператора додаткових систем чи командира підрозділу.

У майбутньому також плануються варіанти KF51 з безлюдними баштами або повністю дистанційно керованими машинами.

Завдяки панорамному оптичному датчику SEOSS2 та основному бойовому прицілу EMES командир та навідник можуть спостерігати та уражати цілі незалежно один від одного, як вдень, так і вночі.

Крім того, через дисплей у бойовому відділенні екіпаж має цілодобовий огляд на 360 градусів навколо машини. Інтегровані безпілотники повітряної розвідки підвищують ситуаційну поінформованість екіпажу.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти