Назвали топ-5 автомобілів, яких «боїться» іржа

Іржу боїться кожна машина, особливо стара. Але деякі моделі схильні до корозії набагато менше. Експерти назвали п’ять таких автомобілів, передає «Твоя МАШИНА» .

PORSCHE CAYENNE

Перше покоління випускалося в 2002-2010 роках і мало досить товсте лакофарбове покриття. Воно не піддається ні сколів, ні піскоструй, ні корозії. Іржу можна знайти тільки під пластиковими деталями і в місцях стиків кузовних панелей.

AUDI A6

Навіть в таких вразливих місцях, як капот і район задніх колісних арок, іржа розвивається дуже повільно. Це завдяки кузову з алюмінію. До того ж у нього дуже міцні підрамники і лонжерони з безліччю точок кріплення. Однак засмучує маленький дорожній просвіт, через що навіть при самій щадить їзді пошкоджується днище.

VOLVO S80

Шведський виробник завжди вкрай ретельно ставиться до антикорозійного обробці. Сталевий кузов седана акуратно зібраний і добре пофарбований, тому не пропускає жодної корозію.

MERCEDES-BENZ S-КЛАСУ

Седан в кузові W221 – ще один представник стійких до корозії машин. Завдяки високій якості забарвлення іржа не дає про себе знати на капоті, крилах і дверях. Якщо її сліди все ж вдалося знайти, то це вірна ознака неякісного ремонту кузова.

VOLVO XC90

Сталь, використана в конструкції, покрита товстим шаром фарби. Однак гірше захищені місця зіткнення металу і пластикових деталей, а також передні лонжерони і підрамник.

Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти