Топ-8 найбільш незрозумілих кнопок в автомобілі

Сучасні автомобілі буквально нашпиговані різноманітним обладнанням і передовими технологіями. Деякі водії не знайомі з можливостями власної “ластівки”. Вони не знають, для чого потрібна та чи інша кнопка. Ось ТОП-8 найбільш незрозумілих кнопок в автомобілі.

1. Around View Monitor

У салоні Nissan Note є дивна кнопка, яка, якщо судити по піктограмі, повинна включати/вимикати особливий режим звучання аудіосистеми. Але це ні так. Це кнопка кругового огляду. Функція дозволяє з допомогою 4 камер контролювати ситуацію навколо автомобіля.

2. Бездротова зарядка для мобільного телефону

У деяких машинах є дивна кнопка – на фото її показує червона стрілка. Насправді в ній немає нічого дивного чи таємничого. Ця кнопка активує включення панелі бездротової зарядки для мобільника.

3. Party сat

У деяких автомобілях, наприклад, в Subaru, є кнопка Party сat. Нехай її назва не вводить вас в оману. За допомогою цієї кнопки можна по радіо слухати музику певного жанру (радіостанції програмуються за музичними жанрами).

4. BC

Автомобілі BMW можуть когось із недосвідчених водіїв здивувати кнопкою BC. Насправді мова йде про звичайний бортовий комп’ютер. Ця кнопка перемикає режими.

5. Night panel

В автомобілях SAAB є дуже корисна функція Night panel. Якщо натиснути відповідну кнопку, то гаснуть майже всі прилади, менше світяться панелі клімат-контролю та інформаційно-розважальної системи. Дуже корисна функція, якщо їдеш вночі.

6. Система допомоги при посадці на авто з пневмопідвіскою

В автомобілях Lexus можна побачити дивну піктограму, на якій зображена зігнувшаяся людина. Це система допомоги при посадці на авто з пневмопідвіскою. Якщо вона включена, то машина присідає, коли ви глушите двигун.

7. Кнопка з “зірочкою”

Kia іноді використовують кнопку з “зірочкою”. З її допомогою можна швидко включити чи виключити яку-небудь функцію інформаційно-розважальної системи.

8. Функція “ввічливе світло”

Деякі автомобілі мають кнопку з піктограмою людини. Це водій, який, включивши в машині функцію “ввічливого світла”, ввечері йде додому при світлі фар!

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти