Citroen представив новий Citroen C4 (фото)

Новинка являє собою модну в наші дні позашляхову версію хетчбека C4.

Компанія Citroen після дворічної перерви вирішила повернутися в гольф-клас зі своїм Citroen C4. Однак цього разу це буде не просто хетчбек, а його крос-версія. Таким чином до звичного зовнішнім виглядом французького автомобіля додасться захисний пластиковий обвіс по периметру машини.

Цікаво, що новинка буде мати похилий дах з сильно нахиленим заднім склом, через що довжина Citroen C4 буде на 76 мм більше, ніж у Volkswagen Golf, а по ширині і висоті новинка прекрасно вписується в означений клас C +. При цьому автомобіль створюється на недорогій платформі CMP, на якій побудовані Peugeot 208 і Peugeot 2008, а це означає, що автомобіль отримає тільки передній привід і задню напівзалежну підвіску.

Крім цього Citroen C4 отримає панорамний дах, двозонний клімат-контроль, камери кругового огляду, адаптивний круїз-контроль, функцію утримання автомобіля в смузі, а також систему автоматичного паркування.

Новинка буде пропонуватися з 1,2-літровим бензиновим мотором на 100, 130 або 155 к.с., а також півторалітровим дизелем на 110 або 130 к.с. Силові агрегати будуть працювати або з 6-ступінчастою механікою, або з 8-діапазонним “автоматом”.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти