Китайський виробник представив нахабну копію культового Volkswagen

Автовиробники з Китаю вміло клонують різні культові моделі світових автомобільних брендів. Якщо добре подумати, виходить, що близько половини моделей, що випускаються автопромом КНР, є копіями будь-яких відомих авто. От і на автосалоні в Пекіні було представлено ще одну пародію відомої моделі Volkswagen.

Songsan Summer – новий мінівен, представлений однойменною компанією, став ретро-клоном класичного Volkswagen T1, який сміливо можна назвати символом цілої епохи. Особливо чітко виробникові вдалося відтворити передню частину авто. Мінівен отримав пару круглих фар, такі ж за формою поворотники і культовий білий трикутник на «носі». Колеса в ретро-стилі доповнюють образ.

Але новинка отримала і деякі сучасні атрибути, які відрізняють її від відомої моделі. Зокрема, китайський MPV оснастили комплектом розсувних дверей, люком на даху і запаскою на кормі. Головною особливістю нового мінівена став відкидний дах, який утворює спеціальний навіс, що дозволяє пасажирам розміститися в салоні в повний зріст і спостерігати околиці через люк на даху.

В оснащення салону увійшла цифрова приладова панель і мультимедійна система з невеликим екраном. Крісла обтягнуті шкірою кремового кольору, яка також присутня на приладовій панелі, центральній консолі і дверних картах. Сидіння розташовані в три ряди, але, в разі необхідності, центральне крісло в середньому ряду можна скласти. Тоді пасажири зможуть отримати чотири підстаканники. У рух мінівен призводить гібридна силова установка, яка складається 1,5-літрового турбованого двигуна і електричної надбудови.

Читайте також: Названі 10 автомобілів, які дуже часто ламаються та більше часу проводять в сервісі, ніж на дорогах

Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти