КрАЗ показав нову модель з 400-сильним двигуном (фото)

Ще один новий ексклюзивний спецавтомобіль виготовив Кременчуцький автозавод. Мова йде про пилоподавлювач PW-200 на базі КрАЗ-7133Н4.

Про це повідомляє офіційна сторінка виробника у Facebook.

Автомобіль-шасі використають як базу під установку PW-200, що здійснюватиме гідрозрошувальні й інші водні операції, пов’язані з подачею води для розпилення. Машина використовується для зрошення, в основному, схилів і важкодоступних ділянок кар’єрів. Загальна довжина спорядженої установки — 8588мм, ємність — 20м.куб. У дію установка приводиться від валу відбору потужності, встановленому на КрАЗі, та керується гідравлічною системою. Установки призначені для знепилювання повітря від будь-яких джерел пилоутворення.

КрАЗ-7133Н4 має колісну формулу 8×4, кабіна безкапотного типу, двомісна, з місцем для відпочинку, є кондиціонер у кабіні водія; двигун дизельний, рядний, із турбонаддувом, потужністю 400 к.с., Євро-5, захист двигуна від гравію та щебеню; коробка передач — механічна, дводіапазонна, 9-ступенева, з передпусковим підігрівачем; гальмова система з АБС.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти