КрАЗ показав чергову новинку (фото)

Кременчуцький автозавод виконав чергове замовлення Біланівського гірничозбагачувального комбінату. Відвантажено автомобіль-самоскид КрАЗ-7133С4, на який український виробник навісного обладнання — «Завод Кобзаренка», встановить відвал гідравлічний, призначений для підгортання снігу.

Як повідомляє офіційний сайт компанії, КрАЗ-7133С4 призначений для перевезення сипучих і навалочних вантажів усіма видами доріг. Вантажопідйомність дозволяє перевозити до 26 тонн. Основне призначення — експлуатація в кар’єрах, на розробках родовищ корисних копалин, дорожньому та промисловому будівництвах, транспортуванні сипучих та навалочних вантажів

КрАЗ-7133С4 використовують цілорічно для перевезення різноманітних вантажів, під час прибирання снігу.

КрАЗ-7133С4 має колісну формулу 8×4 і 430-сильний двигун WP12. Модель обладнана 20-кубовою платформою, кабіною безкапотного типу з кондиціонером. Гальмівна система обладнана АБС. У кабіні є все необхідне для комфортної роботи: рульовий механізм інтегрального типу з додатковим силовим циліндром, функціональна панель приборів та інші додаткові опції, направлені на зменшення втомлюваності водія, збільшення рівня безпеки, зокрема, монітор камери заднього виду.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти