КрАЗ показав нову 300-сильну модель (фото)

Крупній аграрній фірмі Західного регіону країни відвантажено автомобільне оригінальне шасі КрАЗ-6511Н2-500, що в останні роки розширило асортимент продукції Кременчуцького автозаводу. Від попередників його відрізняє наявність задньої третьої підйомної вісі, що дозволяє зменшити витрату палива і знос гуми, коли автомобіль не завантажений.

Про це повідомляє офіційний сайт виробника.

КрАЗ-6511Н2-500 колісної формула 6×2; кабіна безкапотна, двохмісна; двигун WP7, Євро-5, рядний, 6-циліндровий, із турбонаддуванням, потужністю 300 к.с.; КЗП — дев’ятиступенева, дводіапазонна, гальмівна система з АБС.

Автомобіль вантажопідйомністю 18 тонн призначений для монтажу установок промислового призначення і технологічного обладнання, комунальної спецтехніки. Його переваги — збільшена вантажопідйомність, в порівнянні з колісною формулою 4×2, при зменшенні експлуатаційних витрат, в порівнянні з колісною формулою 6×4.

Встановлення надбудови — автоцистерни об’ємом 12 м3 із нержавіючої сталі, що має товщину 6 мм, , здійснить ТОВ «Завод Кобзаренка». Вона призначена для перевезення технічної води, хімічних розчинів.


Джерело АвтоКрАЗ
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти