КрАЗ вразив новою моделлю (фото)

КрАЗ презентував мобільну миючу установка (УММ) на базі автомобільного шасі КрАЗ-5233НЕ

Про це інформує офіційний сайт компанії.

УММ-5к на базі КрАЗа — це другий спецвиріб від ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ТОВ «Тітал» для гірничо-збагачувальних комбінатів. Полтавський ГЗК уже більше року використовує спецавтомобіль УММ-5к на шасі КрАЗ-5401Н2.

До складу спецмашини входить шасі КрАЗ-5233НЕ колісної формули 4×4; кабіна капотна, металева, тримісна, сидіння водія типу «пілот» на пневматичній підвісці, є кондиціонер; двигун WP7.300, Євро-5, рядний, 6-циліндровий, із турбонаддуванням, потужністю 300 к.с.; КЗП- дев’ятиступенева, двохдіапазонна; гальмівна система з АБС.

Надбудова на базі шасі — модульна, що складається з поліпропіленової цистерни та задньої надбудови. Для виконання робіт на висоті на даху передбачена робоча платформа. Задній відсік призначений для захисту компонентів установки від впливу погоди та умов кар’єру ЄГЗК. Передбачений і дизельний повітряний нагрівач потужністю 3кВт, для обігріву водяних комунікацій та миючого обладнання.

Автономний агрегат дозволяє проводити миття будь-яких поверхонь за допомогою одного або двох стволів високого тиску, має функцію підігріву води до максимальної температури 94°С. Насос високого тиску забезпечує максимальну стійкість до корозії та зношування через стирання, довгий термін експлуатації в екстремальних умовах. Завдяки високій продуктивності 0,5 л/с, підігріву води до 94°С та високому тиску 200 бар агрегат справляється навіть з самими жорсткими забрудненнями.

Здійснювати миття можуть одночасно два оператори, що зменшує час простою техніки, яка повинна постійно перебувати в експлуатації. За допомогою набору аксесуарів та додаткових подовжуючих телескопічних насадок, миття можна проводити в важкодоступних місцях. Із урахуванням великих габаритів гірської техніки ці насадки допоможуть проводити мийку забруднень на висоті.Джерело АвтоКрАЗ
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти