35-річний КрАЗ перетворили в могутню та сучасну вантажівку (ФОТО)

Всіляко модернізувати і покращувати можна не тільки легкові автомобілі, але і важкі вантажівки! Водії «важковаговиків» нічим не відрізняються в цьому плані від водіїв невеликих машин. Усі хочуть виділитися з натовпу, надавши своєму другу, унікального вигляду або наділивши його додатковими функціями. Не так давно в мережі з’явилися фотографії унікального КРАЗ 256, 1982 роки випуску, передає auto-motive.info.

За словами господаря машини, почався радикальний тюнінг зі звичайного бака з нержавіючої сталі. Купив автомобіль нинішній господар ще в 1992 році. Тоді машина стояла на озброєнні одного із колгоспів, і не важко здогадатися, що на момент покупки була в більш, ніж занедбаному стані. Вже на шляху до нового будинку у машини накрився силовий агрегат!

Новий власник привів КРАЗ в повний порядок. Машина отримала 240-потужний V8 турбодизель від КРАЗ 250. Пізніше був замінений кузов. Запозичили його у 6510-го. У машини з’явилася високий дах на кабіну і спальник. Переробкам піддалася фактично кожна частина автомобіля. До речі, працює цей КРАЗ на будівництві доріг. Тому немає нічого дивного в тому, що автомобілісту захотілося зробити свого робочу коня якомога комфортніше.

У машини демонтували старий дерев’яний каркас, йому на зміну прийшов новий металевий. Після його заміни було також проведено фарбування кузова в золотісний колір. Велика робота була пророблена над кабіною.

Можна замінити, що інтер’єр авто після тюнінгу значно відрізняється від заводського варіанту. Тепер тут і елементи в ретро-стилі, і дерев’яні вставки. Майже все це було виготовлено вручну. Була значно поліпшена шумоізоляція.

КРАЗ з лишком відплатив добром своєму рятівникові, коли той шукав роботу у важкий момент свого життя. Усі вакансії були зайняті, але побачивши фотографії унікального КРАЗА, працедавець відразу знайшов фронт робіт для цього автомобіля і його водія.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти