Опис і характеристики мінітрактора Беларус МТЗ 320.4М

Універсальний трактор Беларус МТЗ 320.4 М є модернізованою версією 320. У новій моделі розробники удосконалили, перш за все, дизайн кузова, капота і кабіни. В результаті оновлена версія Білоруса отримала великий діапазон перемикання передач швидкостей, надійний двигун і можливість регулювати сидіння водія. Крім того, кабіна має систему обігріву. При цьому агрегат простий в обслуговуванні та ремонті.

Переваги машини цього типу дозволяють їй працювати в сфері сільського господарства, на промислових і комунальних територіях і в будівництві, купити можна на сторінці https://mostechnika.ru/catalog/product/minitraktor_belarus_mtz_320_4m/.

Опис трактора МТЗ 320.4 М

Беларус 320 оснащений 4-тактним двигуном з трьома циліндрами. Потужність мотора становить 36 л.с. Незалежний ВВП має два режими обертання на 540 і 1 тис. Обертів на хвилину. Такі особливості дозволяють агрегату за одну зміну обробити ділянку розміром 20 га.

При цьому модель має невеликі габарити і вага в 1,7 т. Таким чином, вона не завдає шкоди тротуарній плитці під час пересування. Компактність транспортного засобу дозволяє йому без праці виконувати маневри у вузьких проходах на складах.

Трансмісія здійснюється завдяки Однодискова фрикційному зчепленню. Коробка передач автоматизована і має 16 передніх швидкостей і 8 задніх, а їх перемикання виконується за рахунок східчастих шестерень постійного зачеплення і зубчастих муфт легкого включення. При русі машини вперед розвивається швидкість 25 км/год, а тому – 13 км/год.

За допомогою встановленого гідропідсилювача рульового управління водій ще до початку руху може повернути колеса «одним пальцем». Розробники також установили на передній міст диференціал, який має храповий механізм вільного ходу.

Трактор Беларус 320.4 М оснащений зручною кабіною. Зверху відкривається люк. При цьому в наявності є система вентиляції та опалення. На лобовому склі встановлено омивач і електричний склоочисник.

Крім того, до агрегату можна приєднати плуги різних розмірів, картоплесажалки, картоплекопачів і інше навісне обладнання, яке значно розширить можливості машини.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти