Нові Infiniti Q50, Q60, Q70 залишаться без заднього приводу

Японський автомобільний преміум-бренд Infiniti, який свою чергу належить компанії Nissan, планує перевести три свої моделі Q50, Q60 і Q70 на нову платформу, ключовими особливостями якої є електрифікація та наявність стандартного повного приводу.

Під час недавнього інтерв’ю, Франсуа Бенсон, який зараз обіймає посаду віце-президента із стратегії японської компанії Infiniti, розповів про те, що моделі нового покоління не надійдуть в продаж раніше 2021-ого року. На питання журналістів про те, чому перехід вимагає так багато часу, він сказав, що нова платформа поки ще не готова.

Бенсон також зазначив, що він хотів би оновити дані автомобілі ще раніше, але перехід з нинішньої платформи із заднім приводом на AWD-компоновку (повний привід) являє собою «досить серйозний крок» для компанії, і саме тому це вимагає багато часу.

Також він згадав, що архітектура FM, що лежить в основі моделей Q50, Q60 і Q70, буде видалена, щоб звільнити місце для електрифікованої платформи, яка повинна «змінити все».Не пропустіть