У США замінять знаки з числом 69 на 68,9. Щоб їх не крали

Влада вважає, що нове число не приверне увагу злодіїв

У США придумали, як боротися з крадіжками дорожніх знаків: в департаменті транспорту штату Вашингтон вирішили писати на них інші числа, які не цікаві для злодіїв.

За останні шість років співробітникам відомства довелося замінити 608 знаків, що позначають відстань. По всій видимості, більшість з них були викрадені проїжджими водіями – просто тому, що їм сподобалися зображені на них числа.

Найбільш популярними виявилися знаки з відмітками в 69 і 420 миль. Причини популярності першого очевидні – число 69 у багатьох асоціюється з позою в сексі. А ось друге вимагає деяких культурологічних пояснень: число 420 асоціюється з марихуаною, оскільки громадські працівники, які борються за легалізацію каннабіса, проводять свої протестні акції 20 квітня.

Раніше дорожники нерідко пропускали відповідні знаки. Але це поганий спосіб: в сільській місцевості – це рідкісний надійний спосіб знайти потрібний поворот. Тому тепер чиновники транспортного відомства штату Вашингтон вирішили використовувати знак з числом 68,9 замість позначки в 69 миль, а на 420-мильних стовпах змонтувати таблички «419,9».

Схожими прийомами доводиться користуватися і дорожникам з інших штатів. Наприклад, в Айдахо також перейшли на знак «419,9».


Не пропустіть