Поліцейські отримають новітню броньовану маршрутку (ФОТО)

Незвичайна новинка виробництва Inkas отримала назву Superior APC / AMEV. Базова комплектація авто буде призначена для проведення пошукових робіт і розвідувальних операцій.

«Заряджену» маршрутку можна використовувати як БТР або машину санітарної підтримки – в неї можна помістити до 14 сидячих пасажирів або двох членів екіпажу і шістьох поранених в лежачому положенні. Автомобіль побудований на особливій модульній платформі, яка передбачає додаткову комплектацію позашляховика різним спеціалізованим обладнанням, залежно від сфери його використання. Окремо Superior APC / AMEV можна буде оснастити тепловізором, камерами нічного бачення, а також гідравлічної рампою.

Під капотом броньованого «монстра» встановлено 330-сильний, 6-циліндровий мотор об’ємом 8,7 літра, котрий агрегується з інноваційної 5-ступінчастою автоматичною трансмісією Alison 3000. Максимальна швидкість повнопривідного позашляховика складе досить скромні, при такому потужному двигуні, 130 кілометрів на годину.

Броньована маршрутка Inkas Superior APC / AMEV найближчим часом надійде в розпорядження канадської армії і поліції, а в подальшому планується випуск моделі на глобальний ринок.Не пропустіть