В Україні можуть переписати правила дорожнього руху

Верховній Раді рекомендують прийняти за основу законопроект № 10130 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення правил перевезення дітей».

Метою законопроекту є підвищення безпеки перевезення дітей шляхом встановлення адміністративної відповідальності за порушення правил перевезення дітей.

Про це пише Твоя МАШИНА з посиланням на Українське право.

Проектом пропонується доповнити частинами десятою та одинадцятою статтю 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими встановити адміністративну відповідальність в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за порушення правил перевезення дітей та 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за вчинення такого правопорушення повторно протягом року.

Законопроектом також пропонується обов’язок складати протоколи у справах про адміністративні правопорушення, передбачені частинами десятою та одинадцятою статті 121 КУпАП, покласти на уповноважених посадових осіб органів Національної поліції.

Відповідні зміни передбачається внести до частини першої статті 222 КУпАП.

Члени Комітету, проаналізувавши законопроект, відзначили, його актуальність, адже згідно з даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, використання автомобільних крісел знижує смертність серед дітей у ДТП на 54%, а ризику отримання травм – на 70%.

Комітет одноголосно ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду в першому читанні законопроект №10130 прийняти за основу.


Не пропустіть